O firmě

Nabízíme svým zákazníkům pomoc v oblasti nákupu. Specializujeme se zejména na outsourcing zásobování režijním materiálem, který se vyznačuje vysokými transakčními náklady. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru se nám daří poskytovat klientům kvalitní služby s přidanou hodnotou a tím posilujeme naše vzájemné vztahy.

Záleží nám na kvalitě poskytovaných služeb i komunikace, jsme certifikováni v rámci ISO 9001:2000 a ISO 14001:2005. Díky naší spolehlivosti náš často odběratelé žádají o rozšíření portfolia nabízených služeb. Zároveň se snažíme být co nejšetrnější k životnímu prostředí a striktně dodržujeme naši environmentální politiku.

Optimalizace nákladů – jak to dokážeme?

Princip outsourcingu je založen na najmutí externího poskytovatele na řešení interních záležitostí, typicky jsou tímto způsobem vytěsňovány aktivity, které nepatří k hlavním aktivitám firmy. Tím je také nákup režijního materiálu, který často zbytečně zatěžuje nákupní oddělení, to se tedy nemůže následně plně soustředit na oblasti nákupu strategického charakteru.

Vinekon nabízí zastřešení veškerých nákupních aktivit výběrem dodavatelů počínaje a reportingem realizovaných dodávek konče, jedná se tedy o komplexní službu. Díky velkým objemům u našich dodavatelů jsme schopni svým zákazníkům nabídnout příznivé ceny. Nabízíme také standardizaci souvisejících procesů a tím zjednodušení veškeré související agendy a to v oddělení nákupu, financí, účtárny, ale i v provozních útvarech.

člen hospodářské komory České republiky                            TÜV certifikace

English